Hakkımızda

Lüks Dekor

1980 yılında İstanbul’da kurulan firmamız otuz altı yıldır inşaat sektöründe tadilat ve dekorasyon alanında uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir.

Firmamız 5136 sicil numarası ile Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar odasına kayıtlı olarak çalışmaktadır. Ekibimiz konusunda uzman, güler yüzlü, işini severek yapan, eğitimini tamamlamış ve MEB ustalık-kalfalık sertifikalarını almaya hak kazanmış çalışanlardan oluşmaktadır.

Biz Bu İşi Çok İyi Biliyoruz !

İş işi getirir anlayışının hakim olduğu tadilat ve dekorasyon sektöründe ayakta kalabilmenin tek yolu tamamladığınız projelerin kalitesidir. Bitirdiğimiz projeler arkasında mutlu yüzler bıraktı çünkü biz her yeni projede kendimizle yarıştık. Yeni bir projeye başlarken tüm detayları farklı bir gözden gördük. 36 yıldır daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Bu sektörde tadilat işleri ustalarını biz yetiştiriyoruz.

Önce Güven Dedik !

Edindiğimiz tüm hüner ve becerinin yanı sıra vizyonumuzun temelini oluşturan yegane unsur güven oldu. Faaliyet süremiz boyunca altına imza attığımız tüm projeleri taahhüt edilen iş teslim süresinde tamamladık. İş işi getirdi, işimiz güven verdi. Yıllarca kurmak için çabaladığımız bu güven ortamının değerini bildik ve devamlılığını sağlamak adına çok çalıştık. İlk tuğlamızın adını bu nedenle güven koyduk !

En Uygun Fiyatı Veriyoruz !

Yanlış anlamayın ucuza çalışmıyoruz. Biz sizlerle, kazandığımız tüm bilgi ve deneyimi paylaşıyoruz. Sizi kaliteli ve makul fiyatlı malzemeye yönlendiriyoruz. Size en iyi danışmanlığı sağlamak adına, optimum fiyat performans oranına sahip malzemeyi kaliteli işçilik ile projelendirip takdirinize sunuyoruz. Unutmayın, daha uygun fiyat teklifi alırsanız lütfen bize de haber verin! Fiyat garantisi veriyoruz.

0
Proje Tamamladık !
0
Projemiz Devam Ediyor
0
Yıldır Sektördeyiz
0
+
Mutlu Müşterimiz Var

Yönetim Kadromuz

ilhami çalışır

İlhami ÇALIŞIR

Genel Müdür

1960 Erzincan doğumlu İlhami ÇALIŞIR, Erzurum Atatürk Üniversitesi  iktisat bölümünü tamamladıktan sonra İstanbula yerleşmiştir. İstanbul’da kariyerine matematik öğretmeni olarak başlamış ve bir çok eğitim kurumunda öğretmenlik yapmıştır. Dekorasyon ve yapı sektörüne olan ilgisiyle başladığı mesleğinde pratik zekası ve yaratıcılığı ile bir çok projeye imza atmış şirketimizi bugünlere taşımıştır.


hasan çalışır

Hasan ÇALIŞIR

Finans Müdürü

1984 İstanbul doğumlu Hasan ÇALIŞIR, Uludağ Üniversitesi iktisat fakültesi eğitimini 2007 yılında tamamlamış akabinde finans sektöründe iş hayatına başlamıştır. Uluslararası bankalarda satış, kredi tahsis, kredi politikaları analisti pozisyonlarında görev almıştır. 2014 yılından bu yana şirketimizde Finans Müdürü görevini başarıyla sürdürmektedir.


kubilay çalışır

Kutat Kubilay ÇALIŞIR

İnsan Kaynakları Müdürü

1987 İstanbul doğumlu Kutat Kubilay ÇALIŞIR, Anadolu Üniversitesi işletme fakültesindeki eğitimini tamamlamış ve kariyerine parakende sektöründe mağaza yönetici olarak başlamıştır. Satış ve pazarlama üzerinde kendini geliştirerek kurumsal firmalarda insan kaynakları yöneticiliği görevlerini üstlenmiştir. 2014 yılından bu yana şirketimizde İnsan Kaynakları Müdürü görevini başarıyla sürdürmektedir.


İş Akışımız

Ekibimiz tadilat projenizi ücretsiz olarak yerinde analiz ederek ilk değerlendirmeleri yapacaktır. Fiyat-maliyet analizinden sonra detayları birlikte tekrar gözden geçirerek bütçenize en uygun projeyi takdirinize sunuyoruz. Anlaşılan tarihte işe başlıyor ve mekanınızın yenilenmesini işinin ehli ustalara bırakıyoruz. İş teslim tarihinde anahtarınızı size teslim ediyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorularınız için sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yerinde Analiz
Projelendirme
Uygulama
Anahtar Teslim

Yayınlarımız

tadilat

Tadilat

Bir mekana günün koşullarına uyum sağlayacak şekilde yeniden işlevsellik kazandırmak maksadıyla yapılacak tamirat işlerinin bütününü tadilat olarak tanımlayabiliriz. Yapıların... read more

laminat parke

Laminat Parke Katmanları

Günümüzde zemin kaplaması olarak çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Ağaç ürünleri, PVC, seramik, halı vb. malzemeler örnek olarak gösterilebilir. Ağaç... read more

mutfak dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonu ve Mutfak Tipleri

Mutfak Dekorasyonu Mutfak dekorasyonu yapılırken verimli sonuçlar elde etmek için tasarımı titizlikle yapılmalıdır. Bir çok eylem alanı içeren mutfakta, doğru... read more

dış cephe tipleri

Dış Cephe Tipleri ve Derz Sistemleri

Dış cephe yapı bilgisi bakımından 2 farklı şekilde sınıflandırılabilmektedir. Buna göre ağırlığı 100 kg/m2’den büyük olanlara ‘Ağır Asma Dış... read more

dekorasyon

Dekorasyon İncelikleri

Dekorasyon da kullanılan ekipmanlar, renkler  ve stil genellikle ticari yapılarda işletme politikasına göre belirlenir. Göz merceğinden geçerken değişik şekillerde... read more

mantolama + sıva + boya uygulaması

Dış Cephe Giydirme Ve Fibercement

Dış cephe de giydirme cephe kullanımına karar verilmesi, dış cephenin fonksiyonel gerekliliklerinin uygunluğuna bağlıdır. Adapte edilen teknikler bu kriterlere... read more

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google+


Facebook


Linkedin