Hizmetlerimiz

KOMPLE TADİLAT İŞLERİ

komple tadilat

Firmamız anahtar teslim komple tadilat hizmeti vermektedir. Tadilatınızı yerinde ücretsiz analiz ediyoruz,en uygun fiyatla el şıkışıp projelendirme aşamasına geçiyoruz.


YÜZEY İŞLERİ

parke-seramik-fayans

Parke,Seramik ve Fayans döşemeciliği gerçekten ustalık gerektiren bir iş kolu. İşinde uzman çalışanlarımız her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek hayalinizdeki mekanları yaratıyor.


AHŞAP İŞLERİ

banyo mobilyaları

Mekanın genel estetiğini yansıtan mutfak ve banyo mobilyalarının başı çektiği bu hizmet kolumuzda her türlü ahşap işçiliği gerektiren ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm üretiyoruz.


TESİSAT İŞLERİ

elektrik tesisatı

Belkide en çok başınızı ağrıtan elektrik ve su tesisatı problemlerinizi kalıcı olarak çözmek için işi sıkı tutuyoruz. Tesisat kalitesi iyi bir işçilik gerektiriyor. Bizde üstümüze düşeni yapıyoruz.


DIŞ CEPHE İŞLERİ

çatı-dış cephe-mantolama

Çatı,mantolama ve izolasyon hizmetlerimizle ev veya ofisinizin dış cephesini güçlendiriyor ve yeniliyoruz. Dış yüzey tadilatlarında firmamız arkasında çok başarılı işler bıraktı.


BOYA İŞLERİ

boya badana

Boya işlerinde ki işçilik müşterinin en çok şikayet ettiği konudur. Boya ustalığı ayrı bir beceri gerektirmektedir. Bunun bilincindeyiz,başarılı sonuçlar için en iyi ustalarla çalışıyoruz.