Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız İstanbul anadolu yakası Maltepe ilçesinde hizmet vermektedir. İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasının tamamına tadilat ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte Ege Bölgesi başta olmak üzere tadilat hizmetinin yetersiz olduğu pek çok sahil ilinden teklifler almakta ve anlaşmaya vardığımız takdirde bu işleri de kabul etmekteyiz.

hizmet alanı

Tadilat sektöründe 36 yılı geride bıraktık bu süreçte  sektörde edindiğimiz tecrübeyle fiyatlarımızı piyasa ortalamasının altında çekebilmekteyiz. Tadilatın konusu ve m2 hesabına göre fiyatlarımız değişmektedir. Sizlere en uygun fiyatı verebilmemiz için yerinde keşif hizmeti vermekteyiz. Keşif hizmetimiz ücretsizdir. Mekanınızı yerinde analiz ederek bütçenize uygun projeyi size sunuyoruz. El sıkışırsak mekanınızı işinin ehli ustalarımız baştan yaratıyor.

Bizden fiyat almadan tadilat yaptırmayın ! İletişim sayfamızı kullanarak hemen bize ulaşın !

Yerinde Analiz
Projelendirme
Uygulama
Anahtar Teslim

Ekibimiz konusunda uzman, güler yüzlü, işini severek yapan, eğitimini tamamlamış ve MEB ustalık-kalfalık sertifikalarını almaya hak kazanmış çalışanlardan oluşmaktadır.

 ilhami çalışır

İlhami ÇALIŞIR

Genel Müdür

1960 Erzincan doğumlu İlhami ÇALIŞIR, Erzurum Atatürk Üniversitesi  iktisat bölümünü tamamladıktan sonra İstanbula yerleşmiştir. İstanbul’da kariyerine matematik öğretmeni olarak başlamış ve bir çok eğitim kurumunda öğretmenlik yapmıştır. Dekorasyon ve yapı sektörüne olan ilgisiyle başladığı mesleğinde pratik zekası ve yaratıcılığı ile bir çok projeye imza atmış şirketimizi bugünlere taşımıştır.

İletişim


hasan çalışır

Hasan ÇALIŞIR

Finans Müdürü

1984 İstanbul doğumlu Hasan ÇALIŞIR, Uludağ Üniversitesi iktisat fakültesi eğitimini 2007 yılında tamamlamış akabinde finans sektöründe iş hayatına başlamıştır. Uluslararası bir bankada satış, kredi tahsis pozisyonlarında görev aldıktan sonra risk departmanına terfi etmiş ve 6 yıl boyunca Kredi Politikaları Analisti olarak görev almıştır. Banakcılık sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmıştır. 2014 yılından bu yana şirketimizde Finans Müdürü görevini başarıyla sürdürmektedir.

Linkedin | Facebook


kubilay çalışır

Kutat Kubilay ÇALIŞIR

İnsan Kaynakları Müdürü

1987 İstanbul doğumlu Kutat Kubilay ÇALIŞIR, Anadolu Üniversitesi işletme fakültesindeki eğitimini tamamlamış ve kariyerine parakende sektöründe mağaza yönetici olarak başlamıştır. Satış ve pazarlama üzerinde kendini geliştirerek kurumsal firmalarda insan kaynakları yöneticiliği görevlerini üstlenmiştir. 2014 yılından bu yana şirketimizde İnsan Kaynakları Müdürü görevini başarıyla sürdürmektedir. 

İletişim

Firmamızın tamamlanan projelerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Projelerimize ait görsellerin tamamı firmamızın tamamladığı projelere ait olup telif hakkı ile korunmaktadır.

kahveye bekliyoruz

Şirket politikası gereği ödemelerde kredi kartı KULLANILMAMAKTADIR !

İçşilik kaynaklı bozulma veya yıpranmaları bizi bilgilendirmenizi takiben ücretsiz olarak yeniden onarıyoruz. Tadilat esnasında kullanılan malzemelerin garantisinden üretici firma sorumlu olup firmamızın kullanılan malzemelerin üretim süreciyle veya üretici firmasıyla bir bağlantısı bulunmamaktadır. Malzeme kaynaklı hata ve bozulmalarda malzemenin yeniden temini garanti kapsamında müşteriye ait olup malzemenin yeniden montajı ve tadilatı tarafımızca uygun bir ücretle yapılabilmektedir. 

Hakkımızda ki şikayet ve önerilerinizi musteri.hizmetleri@luksdekortadilat.com mail adresine veya 0532 296 1234 numaralı telefona ulaşarak bildirebilirsiniz.

İş Güvenliği

Lüks Dekor olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Lüks Dekor’un faaliyet gösterdiği her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) birinci öncelik olup, “sağlığını koru, işini koru” sloganı ile bu anlayışını ifade eder. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere, herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi işkolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.


  • İşyeri ve eklentilerinde; çalışanların, alt yüklenicilerin, ziyaretçilerin ve işyeri dışında çalışan şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili diğer gerekliliklere uygun olarak her türlü tedbiri almayı, araç gereç ve Kişisel Koruyucu Ekipmanları bulundurmayı, gereğinde kullanılmasını sağlamayı,
  • İşyeri ve eklentilerinde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek emniyetsiz durum ve hareketleri, olası kaza risklerini, etkin bir risk değerlendirmesi yaparak önceden tespit etmeyi ve ortadan kaldırmayı,
  • İşyerinde, iş kazası ve meslek hastalığına sebep olabilecek riskleri tespit edip, her seviyedeki çalışanların, ziyaretçilerin, alt yüklenicilerin sağlık, güvenlik ve sosyal refahlarını temin etmeyi, kendilerine ve ailelerine ait ileride doğabilecek her türlü maddi ve manevi kayıpları azaltmayı,
  • Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitmeyi ve iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine erişmelerini sağlamayı,
  • İşyerinde hizmet veren alt yüklenici ve ziyaretçilerin de Lüks Dekor’un koymuş olduğu iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kurallara uymalarını sağlamayı,
  • Lüks Dekor İSG uygulamaları açısından, bağlı bulunulan kurumlar, sanayi odaları ve dernekler nezdinde örnek bir şirket haline getirmeyi,
  • Endüstriyel dünyanın gelişimini gözönüne alarak, gelecekte karşılaşılabilecek olası durumları bügünden tahmin etmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi İSG Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamayı İSG politikamız olarak taahhüt ederiz.

İlhami ÇALIŞIR – Genel Müdür

Firmamız vergi levhalı, 5136 sicil numarası ile Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar odasına kayıtlı olarak çalışmaktadır.